Witam, witam, nie wiem czy to dobre przywitanie, no.. ale ok, niech zostanie. Nie wiem co o sobie napisać, bo przecież coś powinnam, cokolwiek. Zacznę od tego, że nie jest to mój pierwszy blog. Parę lat temu obracałam się w tej jakże niesamowitej i beztroskiej blogosferze, ale.. to wszystko się dawno skończyło i zaczynam od nowa- w nowej odsłonie. Nie mam już trzynastu lat i nie zamierzam pisać każdego posta o tym, że zjadłam paprykowe Lays'y i popiłam Colą. Ekhm.. no chyba, że chcecie. Chciałabym poruszać te mniej lub bardziej ważne tematy, pochwalić się moimi przemyśleniami.Nie będę Was zanudzać moim nudnym życiem, no chyba, że zdarzą mi się jakieś dziwne czy śmieszne sytuacje, co jest w sumie dość możliwe. Ok, napisałam co nie co o blogu, to teraz czas na mnie.
Od czasu do czasu fotografuję, co również chciałabym zaprezentowań na blogu, mimo tego, że cały czas się uczę i zdobywam nowe doświadczenia.
Nieodłączną częścią mojego życia są seriale. Tak, tak, wiem, ze to dziwnie brzmi, ale.. ja po prostu je uwielbiam! I to w dodatku nie tylko amerykańskie, czy brytyjskie, bo też polskie. Mogłabym je oglądać i oglądać., ale najgorszy jest ten ból kiedy trzeba czekać na nowy odcinek. Planuję stworzyć notkę o serialach, no bo jak bym mogła o nich nie napisać?
Zapraszam do obserwowania i komentowania bloga! Masz Snapchata? Dodaj mnie: theolciaxd
Na razie to chyba wszystko, do następnego posta ♥

0 komentarze:
Prześlij komentarz